דקים

בניית דקים הפכה מפריט שנחשב יוקרתי ולעשירים בלבד, למשהו עממי, שניתן בעזרתו לחפות משטחים בצורה מהירה, עם מראה טבעי, חמים, יפה לעין ונעים לרגל.

על דק עץ – לא מחליקים בחורף ולא חמים כמו בטון וריצוף בקיץ. תשאלו את הילדים איפה הם מעדיפים ליפול – על משטח בטון או רצפת דק מעץ? קחו את הדק הענק בנמל תל אביב – הייתם שופכים שם בטון או שמים שם ריצוף?

בבניית הדק ניתן לבחור בין עצים קשים (איפאה- Ipe), חצי קשים (דוגמת טיק בורמזי) או רכים (דוגמת האורן הפופולרי)  לפי הצורך והטעם. מבחינת העמידות מובילים העצים הקשים, מבחינת קלות העבודה מובילים העצים הרכים. העצים הקשים הם גם יקרים פי 3-4 מהעצים הרכים – וגם זה ברוב המקרים – שיקול לא מבוטל.

פרקט עץ – פרקט עץ ניתן להשיג במס' סוגים שונים: פרקט תלת-שכבתי, פרקט גושני ופרקט דו-שכבתי. קונספט מייבאת את כל שלושת הוריאציות באיכויות הגבוהות ביותר. הפרקט המוביל בארץ ובעולם הוא פרקט תלת-שכבתי שבנוי מתשתית דואלית של עץ אורן ומעליהם שכבה של עץ אציל. בנוסף קיים ברשותנו גם פרקט עץ שמותאם לצרכי ספורט.

דקים מעץ ופרקט עץ מצריכים תחזוקה – אנו מספקים חומרי ניקוי לעץ ישן ומלוכלך ומוצרים לטיפול ואחזקת העץ.

פרקט למינציה – הינו תחליף איכותי לפרקט עץ, פרקט זה מורכב משכבה תחתונה של MDF ומשכבת ביניים של נייר(תמונה) איכותי, ומשכבה עליונה של סגסוגת אלומיניום עמידה בשחיקה, שמתאמת לצרכים ביתיים ומסחריים.

דק סינטטי – הדק הסינטטי עשוי משילוב של שיירי עץ גרוסים ופלסטיק ממוחזר שיוצר משטח חזק ועמיד לאורך שנים. ניתן להתקינו בסביבת מים , בריכות, מפלי מים מבלי חשש לרקבון.